Insomniac Nights in Miami

Добре дошли в Маями - град, в който се преплитат съдбите на различни култури и по чиито улици бродят различни същества! Тук можете да изживеете много силни емоции и това няма как да ви се размине, особено ако се срещнете лице в лице със серийния убиец J.!

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителски групиРегистрирайте сеВход

Share | 

Selena's sweet home

Go down 
АвторСъобщение
Селена ♥
Hey, who is that? I`ve never seen that guy.

Брой мнения : 19
$ : 27781

ПисанеЗаглавие: Selena's sweet home   Вто 10 Май 2011 - 21:09

Къщата отвън

Коридора

Xола

Кухнята

Моята стая

Дрешника ми

Моята баня

Първата стая за гости

Втората стая за гости

Банята за гости

Спалнята на родителите ми

Банята им

Офиса

Колата ми

Колите на родителите ми

Върнете се в началото Go down
Селена ♥
Hey, who is that? I`ve never seen that guy.

Брой мнения : 19
$ : 27781

ПисанеЗаглавие: Re: Selena's sweet home   Вто 10 Май 2011 - 21:10

Селена беше останала сама в голямата къща. Или по-точно беше единствено със своята любима прислужница - Дорота. Селена я използваше за всичко - от това да и носи покупките до това, да следи различни хора, но тя нямаше нищо против да го прави, защото много обичаше Селена.
Родителите и бяха извън страната. Кой знаеше кога ще се върнат. Не че, за нея имаше някакво значение. Тя беше свикнала с отсъствието им още от дете. Пък и сега имаше още по-голяма свобода и можеше още по-вече да прави каквото си иска. Майка и Карла беше заминала за Париж. Май мислеше отново да върне фирмата си там, защото за един дизайнер е по-лесно да работи в столицата на модата. А и за кариерата на Селена като модел щеше да е по-лесно, ако майка и имаше още повече връзки от сега.
Баща и Уилям пък беше в Рио Де Жанейро, за да урежда някакви сделки и да отваря нов офис на фирмата си в града.
Селена пък от своя страна се чудеше с какво да се занимава. Все пак Принцесата имаше слава на парти момиче, от която не искаше да се отказва. Затова я затвърждаваше все по-често.
Върнете се в началото Go down

Selena's sweet home
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» My Sweet Seoul
» Разберете пола на детето
» Репродуктивни проблеми при мъжете

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Insomniac Nights in Miami :: Miami :: Home, sweet home! :: Квартали :: South Miami Hills-
Идете на: